BLESKmobil je tu od roku 2012 a statisíce jeho zákazníků od té doby »zavaluje« jednou lepší zprávou než druhou. Začalo to levným voláním, pokračuje špičkovým pokrytím v ČR (99 %), voláním na jedno číslo za korunu a tak dále… Teď přibyl nový bonus? Víkendové volání za korunu do všech sítí v Česku! Jak na to? Stačí mít SIM kartu BLESKmobil a…

Každý zákazník, který si v období od 1. 4. 2015 do 31. 3. 2016 jednorázově dobije kredit ve výši nejméně 200 Kč, získá při každém takovém dobití výhodu Víkendové volání za 1 Kč na 30 dní od dobití! 

Toto víkendové volání za korunu platí opravdu celý víkend – tedy na hovory započaté v síti BLESKmobil od soboty 0:00 hodin do neděle 23:59. 

Počet dobití pro získání Výhody v tomto období není omezen. Tedy každé další dobití vám prostě »prodlouží« dobu užívání této výhody! Platnost výhody je 30 dní od dobití.

Kdy to bude aktivováno? Do 24 hodin od dobití a aktivace bude potvrzena formou SMS. 

Cena za volání v rámci této akce činí 1 Kč s DPH/min. 

Výhoda platí pro volání na mobilní čísla vnitrostátních poskytovatelů a na pevné linky v rámci České republiky, nelze ji čerpat na Informační linky a speciální čísla.

Co je BLESKmobil? Jde o předplacenou SIM kartu, s níž můžete volat za 2,50 Kč za minutu do všech sítí. Navíc je možno zvolit si jedno číslo, na něž zákazník volá za korunu za minutu. SMS vyjde na 1,50 Kč. BLESKmobil také pravidelně pořádá nejrůznější akce týkající se výhodného dobíjení či ještě levnějšího volání atd.

Kde pořídit SIM kartu? Kartu je možné získat na tisících místech po celé České republice, zakoupíte ji ve všech trafikách označených logem BLESKmobil. Kartu BLESKmobil si můžete také objednat v e-shopu a kartu vám doručí až do domu.

Více na www.bleskmobil.cz.