Vyberte si svůj vánoční dárek

Máme dárky pro všechny naše zákazníky. Užijte si slevu 50 % na volání a SMS nebo 50 % slevu na Internet do mobilu MIDI 750 MB.

KROK 1 KROK 2 KROK 3
:gallery:true:true:true:normal108:true:true:true:gallery:true:true:true :gallery:true:true:true:gallery:true:true:true :gallery:true:true:true
Dobijte BLESKmobil kartu minimální částkou 200 Kč Pošlete SMS ve tvaru VANOCE VOLANI nebo VANOCE DATA na číslo 999340 Získáte výhodné volání a SMS nebo Internet do mobilu MIDI 750 MB na 30 dní

S výhodnou vánoční nabídkou získáte:

  • Výhodných 200 (volání a SMS) za 100 Kč, 200 jednotek na 30 dní. 1 jednotka = 1 minuta volání nebo 1 SMS. Cena jednotky při využití akce je 0,50 Kč.
  • Internet MIDI 750 MB za 100 Kč na 30 dní. V rámci balíčku je zdarma přístup na portály bleskmobil.cz, blesk.cz, reflex.cz, auto.cz a isport.cz

Zobrazit podrobnosti

Skrýt podrobnosti

Doba trvání:

7. 11. 2018 – 31. 12. 2018

Pro koho je akce určena:

Každý účastník, který si v době trvání akce dobije předplacenou kartu BLESKmobil částkou minimálně 200 Kč („dobití“). Každou výhodu lze u téhož čísla za dobu platnosti nabídky využít maximálně dvakrát, vždy po novém dobití.

Výhoda 50% sleva ze standardní ceny opakujícího se balíčku Výhodných 200, anebo balíčku BLESKmobil Internet MIDI, a to na první takový balíček (tj. na prvních 30 dnů) od jeho aktivování pomocí SMS v době trvání akce.

Využití výhody na čísle účastníka

Doručením aktivační SMS z čísla účastníka zdarma na číslo 999340 ve znění VANOCE VOLANI (pro balíček Výhodných 200), anebo VANOCE DATA (pro balíček BLESKmobil Internet MIDI). Pokud účastník některý datový balíček aktuálně čerpá, může po novém dobití během doby trvání akce balíček BLESKmobil Internet MIDI s výhodou aktivovat na nové období 30 dnů, a to doručením aktivační SMS zdarma na číslo 999340 ve znění VANOCE DATA HNED. Pokud účastník balíček Výhodných 200 aktuálně čerpá, může po novém dobití během doby trvání akce týž balíček s výhodou aktivovat na nové období 30 dnů, a to doručením aktivační SMS zdarma na číslo 999340 ve znění VANOCE VOLANI HNED. O aktivaci balíčku je účastník informován doručenou SMS.

Další podmínky:

V aktivační SMS se objednává opakující se balíček dle volby účastníka, který se vždy po uplynutí 30 dnů od poslední aktivace sám obnovuje, tj. automaticky aktivuje za standardní cenu dle tohoto ceníku. Tomu účastník zabrání tak, že před datem obnovy balíček deaktivuje, a to doručením SMS zdarma na číslo 999340 ve tvaru VYHODNYCH200 D (pro balíček Výhodných 200) nebo MIDI D (pro balíček BLESKmobil Internet MIDI). Deaktivací balíčku se nespotřebované jednotky okamžitě ruší bez náhrady.

Na www.bleskmobil.cz/samoobsluha může účastník kontrolovat stav čerpání jednotek z objednaného balíčku.

Výhody z této akce nelze u téhož balíčku načítat.

Aktivací balíčku BLESKmobil Internet MIDI se okamžitě bez náhrady ruší nespotřebovaná data předchozího datového balíčku, který měl účastník na tomtéž telefonním čísle aktivovaný. Aktivace balíčku Výhodných 200 s výhodou v rámci akce (tj. pomocí aktivační SMS) okamžitě bez náhrady ruší zbývající jednotky z předchozích balíčků Výhodných 200 na stejném čísle.

V ostatním se na balíčky v rámci akce použije jejich popis uvedený v aktuálním ceníku

Skrýt podrobnosti
KOUPIT SIM KARTU