Bleskmobil.cz - Akce

Navštěvujte vybrané internetové portály bez čerpání datových balíčků

Ať už jste nový či stávající zákazník, vybrané webové stránky můžete navštěvovat ve svém mobilním telefonu zcela zdarma. Bez čerpání dat z měsíčních balíčků máte s BLESKmobilem přístup ke kompletnímu přehledu zpráv a informací na internetových portálech bleskmobil.cz, blesk.cz, isport.cz, auto.cz, reflex.cz.TIP! Nemáte na chatě wi-fi? Nevadí, sledujte u kávy novinky ze showbyznysu nebo online přenos z vašeho oblíbeného sportovního utkání na našich bezplatných portálech.

JAK SE DOSTANU NA BEZPLATNÉ PORTÁLY?

KROK 1 sipka KROK 2 sipka KROK 3
krok 1:gallery:true:true:true krok 2 krok 3
Baví vás sport, auta, showbyznys nebo potřebujete do samoobsluhy BLESKmobilu? Vyberte si, jaký z podporovaných portálů zrovna chcete navštívit. Použijte webový prohlížeč s funkcí přímého přístupu na internet. Do adresního řádku prohlížeče zadejte adresu jednoho z portálů: www.bleskmobil.cz, www.blesk.cz, www.isport.cz, www.auto.cz www.reflex.cz Vejděte do světa informací a buďte v obraze 24 hodin denně, 7 dní v týdnu! S BLESKmobilem Vám návštěva těchto portálů nečerpá data z měsíčního balíčku.

Nejen tuto výhodu vám nabízí BLESKmobil. Ostatní internetové stránky si můžete užít díky 50 MB zdarma za každé dobití kreditu nebo díky standardním datovým balíčkům, to vše s vysokorychlostním připojením LTE. Pokud toto připojení vaše SIM karta nepodporuje, v e-shopu si objednejte LTE SIM kartu, na kterou Vám operátor zákaznické linky přenese stávající číslo a zůstatek kreditu. Dále volejte za 1 Kč/min až na tři vámi zvolená mobilní čísla a o víkendu za 1 Kč/min do všech sítí po dobu 30 dní od dobití. Pořiďte BLESKmobil se všemi výhodami i svým blízkým! SIM kartu rychle a bezpečně objednáte v e-shopu (poštovné a dobírka jsou zdarma) nebo koupíte v trafice.

Zobrazit podrobnosti

Skrýt podrobnosti

V rámci doplňkové služby BLESKmobil INTERNET jsou internetové stránky vybraných portálů dostupné z mobilního telefonu zdarma. Funkce je dostupná za použití prohlížeče s přímým přístupem na internet; při použití prohlížeče, který používá proxy server (např. Opera Mini, Opera Mobile), bude přístup zpoplatněn. Bezplatná zóna nezahrnuje internetové stránky, na které bezplatné stránky dále odkazují. Portály zdarma: bleskmobil.cz; blesk.cz; isport.cz; auto.cz, reflex.cz.

Skrýt podrobnosti
KOUPIT SIM KARTU