ZÍSKEJTE 50 MB ZDARMA ZA KAŽDÉ DOBITÍ KREDITU

Zákazník, který si dobije kredit na SIM kartě ve výši minimálně 200 Kč, získá zdarma data ve výši 50 MB. Tuto výhodu může čerpat po dobu 30 dní.

JAK ZÍSKAT 50 MB ZDARMA

KROK 1 KROK 2 KROK 3
Dobijte si na SIM kartě jednorázově kredit ve výši nejméně 200 Kč. Kredit si můžete dobít pomocí kuponů, ve vybraných bankomatech, terminálech, pomocí elektronického bankovnictví, platební karty nebo mobilního telefonu. 50 MB zdarma vám bude aktivováno do 24 hodin od dobití. Aktivace bude potvrzena SMS.

BLESKmobilem voláte za 1 Kč/min až na tři vámi zvolená mobilní čísla a o víkendu za 1 Kč/min do všech sítí po dobu 30 dní od dobití. Pořiďte BLESKmobil se všemi výhodami i svým blízkým! SIM kartu rychle a bezpečně objednáte v e-shopu. Poštovné a dobírka jsou zdarma.

Zobrazit podrobnosti

Skrýt podrobnosti

Každý zákazník, který si do 31. 12. 2018 jednorázově dobije kredit ve výši nejméně 200,- Kč, získá při každém takovém dobití v uvedeném období výhodu 50 MB (dále jen „Výhoda“).

Podmínky pro zákazníky s vypnutým přístupovým bodem BLESKmobil internet (datová připojení vypnutá na síti):

Zákazníkovi bude výhoda automaticky aktivována a po jejím vyčerpání nebo uplynutí doby trvání Výhody automaticky deaktivována.

SIM karty BLESKmobil mají automaticky zapnutý tzv. přístupový bod pro Internet v mobilu. Pokud si jej zákazníci na vlastní přání zavoláním na zákaznickou linku vypnuli, bude jim při získání Výhody přístupový bod zapnut, aby mohli Výhodu využít. Po vyčerpání Výhody (50 MB) nebo uplynutí doby trvání Výhody (30 dní) bude těmto zákazníkům přístupový bod k internetu opět vypnut.

Platnost Výhody je 30 dní od dobití („Zvýhodněné období“).

Pokud zákazník dobije kredit během 30 dní opakovaně, získá nových 50 MB s trvanlivostí 30 dní. Původní Výhoda se novým dobitím zruší.

Pro získání Výhody na dalších 30 dní je nutné dobít kredit.

Podmínky pro zákazníky se zapnutým přístupovým bodem BLESKmobil internet (datová připojení zapnutá na síti):

 1. Zákazníci, kteří využívají denní připojení BLESKmobil Internet na den, získají Výhodu jako balíček s 50 MB a trvanlivostí 30 dní. Po vyčerpání 50 MB nebo uplynutí doby 30 dní se tento balíček deaktivuje a zákazníci budou nadále využívat denní připojení.

  Platnost výhody je 30 dní od dobití („Zvýhodněné období“).

  Pokud zákazník dobije kredit během 30 dní opakovaně, získá nových 50 MB s trvanlivostí 30 dní. Původní Výhoda se novým dobitím zruší.

  Pro získání výhody na dalších 30 dní je nutné dobít kredit.

 2. Zákazníci, kteří využívají jeden z balíčků Internet na měsíc (100 MB), Internet MIDI na měsíc (500 MB) nebo Internet MAX na měsíc (1,5 GB), získají Výhodu ve formě Extra FUP, tzn. 50 MB se připočítá k zůstatku MB ve stávajícím balíčku.

  Pokud zákazník dobije kredit během 30 dní opakovaně, získá dalších 50 MB.

  Trvanlivost Výhody se řídí datem platnosti stávajícího balíčku BLESKmobil internet (trvanlivost Výhody není 30 dní).

Obecné podmínky pro všechny zákazníky:

Výhoda bude účastníkovi aktivována do 24 hodin od dobití a její aktivace bude potvrzena formou SMS.

Nepoužitá data se nepřevádí.

Výhodu není možné převést na jiné telefonní číslo.

Počet dobití pro získání Výhody v tomto období není omezen.

BLESKmobil si vyhrazuje právo omezit nebo přerušit poskytování všech služeb poskytovaných prostřednictvím předplacené BLESKmobil karty nebo odebrat výhodu v případě zneužití nebo podezření na zneužití služeb dle článku 3.2. odst. c)-e) nebo čl. 3.2. odst. k) Všeobecných podmínek pro poskytování veřejně dostupných služeb elektronických komunikací BLESKmobil.

V případě porušení těchto podmínek si BLESKmobil vyhrazuje právo odebrat Účastníkovi výhodu a zároveň z kreditu na kartě BLESKmobil Účastníka odečíst částku, o kterou se účastník jednáním v rozporu s těmito podmínkami obohatil.

Skrýt podrobnosti
KOUPIT SIM KARTU