BLESK Trhák

Kupujte denně BLESK a vyhrávejte ve hře BLESK Trhák. Každý den můžete vyhrát bonusový kredit v hodnotě 50 Kč, 100 Kč nebo Datový balíček 400 MB. Po celou dobu hry vám rozdáme kredit a data v hodnotě 15 560 000 Kč. Zapojte se také do denní hry na www.blesk.cz/trhak a vyhrajte kredit BLESKmobil v hodnotě 1 000 Kč.

 

KROK 1 KROK 2 KROK 3
:gallery:true:true:true:gallery:true:true:true:gallery:true:true:true:gallery:true:true:true :gallery:true:true:true :gallery:true:true:true
Kupujte denně BLESK v období 14. 9. až 14. 10. Strhněte opatrně pásek z kupónu, který naleznete na titulní straně Pokud naleznete logo BLESKmobil a částku, okamžitě vyhráváte kredit v uvedené hodnotě nebo Datový balíček 400 MB.

Vyhráli jste?

Vyhráli jste bonusový kredit BLESKmobil v hodnotě 50 Kč, 100 Kč neb Datový balíček 400 MB? Uplatněte ho co nejdříve. Pro uplatnění výhry BLESKmobil odešlete ZDARMA nejpozději do 5 dnů ze svého aktivního čísla BLESKmobil SMS zprávu ve tvaru:

TRHAKmezeraDESETIMISTNYKOD na číslo 999340

Příklad SMS: TRHAK 3QZBZT05Y8

 

Nevyhráli jste?

Nenalezli jste pod výherním kuponem kredit nebo Datový balíček na BLESKmobil? Nevadí, zkuste štěstí v denní hře. Každý den jeden z vás vyhraje kredit v hodnotě 1 000 Kč. Registrujte číslo ze svého kuponu na adrese www.blesk.cz/trhak nejpozději do 16 hodin a večer ve 20 hodin sledujte na www.blesk.cz pořad BLESK Zprávy.

  • Unikátní alfanumerický desetimístný kód je uveden na vnitřní straně strženého pásku pod herním polem. SMS zpráva je v tomto případě bezplatná.
  • Platnost kódu je 5 dní od data vydání Blesku a Nedělního Blesku, na kterém byl kupon s kódem umístěn, a lze jej využít pouze jedenkrát.
  • Denně lze uplatnit maximálně 3 výhry.
  • Bonusový kredit nebo Datový balíček bude účastníkovi připsán/aktivován do 24 hodin od zaslání SMS zprávy a jeho připsání bude potvrzeno formou SMS zprávy.
  • Bonusový kredit nebo Datový balíček není možné převést na jiné telefonní číslo ani vyplatit v hotovosti.
  • Platnost bonusového kreditu a Datového balíčku je 30 dní a je podmíněna platností běžného kreditu.
  • Bonusový kredit je čerpán přednostně před běžným kreditem a nelze ho využívat na Informační služby a platební transakce.

Pro informace o uplatnění finančních výher a úplná pravidla klikni zde

Skrýt podrobnosti
KOUPIT SIM KARTU